Obsah fóra Pyroforum.org
 FAQFAQ    HledatHledat    Seznam uživatelůSeznam uživatelů    Uživatelské skupinyUživatelské skupiny    ProfilProfil    Soukromé zprávySoukromé zprávy    PřihlášeníPřihlášení   RegistraceRegistrace 
Obsah fóra Pyroforum.org
Pyroforum.org – Registrační podmínky

Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoli nežádoucí materiál tak rychle, jak jen to je možné, nelze prohlédnout každý příspěvek. Proto, prosím, vezměte na vědomí, že všechny příspěvky v tomto fóru vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů, moderátorů či webmastera (mimo příspěvky od těchto lidí), a proto za ně nemohou být odpovědni.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné materiály, které mohou porušovat zákony. Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma, kdykoli zjistí, že odporuje těmto podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte, budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení, nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Pravidla pyrofora:
1. Každý má právo na zřízení a používání jednoho vlastního uživatelského účtu.

2. Každý může přispívat do všech jemu přístupných částí fora v souladu s těmito pravidly.

3. Moderátoři mohou podle uvážení editovat, přesouvat, uzamykat, nebo mazat příspěvky ostatních uživatelů a dále udělovat varování a postihovat porušování pravidel.

4. Administrátoři mohou přidělovat, nebo odnímat moderátorská práva a taktéž provádět moderování obsahu fora.

5. Uživatel je povinen seznámit se s funkcí "Hledat" a v případě hledání odpovědi na jakoukoliv otázku tuto funkci použít, a teprve poté může svůj dotaz zadat formou příspěvku, pokud dostačující odpověď nenalezl.

6. Netoleruje se taktéž vulgarita v příspěvcích, kromě opodstatněných výjimek, v každém případě se ale autor vystavuje hrozbě postihu.

7. Funkci "Citovat" je možné použít jen ve výjimečných případech a pouze pro omezené fragmenty textu.

8. Je zakázáno kdekoliv do fora umisťovat jakákoliv sděleni komerčního charakteru, která přímo nesouvisí s tématickým zaměřením fora. Výjimku může povolit administrátor, nebo moderátor.

9. Doplnění příspěvku se zásadně provádí funkcí "Upravit", což lze provést do jedné hodiny od odeslání příspěvku. Po této době lze příspěvek pouze smazat a znova vytvořit (pokud na něj do té doby nikdo nezareagoval). Doplnění přímo následujícím příspěvkem není dovoleno.

10. Netolerují se jednoslovné či jinak bezvýznamné příspěvky typu "díky", "já taky" apod. K takovýmto sdělenim lze použít systém zasílání soukromých zpráv (SZ).

11. Zaměření Pyrofora a tím i obsah příspěvků je jednoznačně definován jeho názvem "Pyroforum – osvěta v oblasti energetických materiálů" s rozšířením na základy obecné chemie a chemii související s pyrotechnikou.

12. Při porušení jakéhokoliv z výše uvedených pravidel bude uživatel varován. Po třetím varování během jednoho měsíce bude jeho účet zablokován na dobu jednoho týdne. V případě opakovaného porušování pravidel bude uživatelský účet zablokován natrvalo.

13. Na příspěvky v rozporu s pravidly 8. až 11. se vztahuje amnestie v části "Pokec".

14. Moderátoři si vyhrazují právo přesunout tématicky nesprávně umístěné příspěvky do odpovídajících částí Pyrofora.

15. Ve výjimečných případech (např. sabotující uživatelé) a nepostižitelných předchozími body pravidel, mohou administrátoři zasáhnout principem "Deus Ex Machina" a zjednat pořádek odpovídajícím způsobem, včetně možnosti okamžitého zablokování přístupu.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložili, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapomněli aktuální).

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte být vázáni těmito podmínkami.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Server Uptime: 218 day(s) 13 hour(s) 19 minute(s) | Average Load: 0.43, 1.31, 1.78